Telefon numaramız:
+90 (242) 513 0065

Moonbow Beach Hotel'e Hoşgeldiniz!

Moonbow Beach Hotel.

Antalya'nın en güzel ilçesi olan Alanya'da tatil yapmak için doğru yerdesiniz. Konforunuz ve Huzurunuz bizim için en ön sırada yer almaktadır.

Moonbow Beach Hotel

Odalarımız

room
Moonbow Beach Hotel

Single odalar

room
Moonbow Beach Hotel

Double odalar

room
Moonbow Beach Hotel

Triple odalar

Otelimiz hakkında

En iyi Otel deneyimini burada yaşayın.

Çarpıcı ve görkemli mimarisi, denize yakın otel anlayışını yeniden tanımlayan deniz manzarası, kristal gibi berrak bir suya sahip kumdan plajı, güler yüzlü çalışanları ve ultra her şey dahil hizmet anlayışıyla sizlere huzur, lüks ve eğlenceyi birleştiren bir tatil deneyimi sunuyoruz.

Alanya’dan ayrılmak istemeyecek, tatiliniz hiç bitmesin isteyeceksiniz…

Moonbow Beach
Daha fazla oku

4.8

2000+, İnceleme
Müşteri Yorumları

Misafirlerimiz ne dedi

Esra Solhan

Misafir

Alanya'nın en güzel ferah ve işlek otellerinden biri işlek bir caddede olmasında bı okadar iyi odaları büyük ferah yataklar rahat bonyolari baya ferah büyük konum. Çok kolay buluna bilir çok beğendim ben tavsiye ederim..

Umut Soytürk

Misafir

Bisiklet yarışı için Ordu'dan tek başıma Alanya'ya geldim. 4 gün kaldım. İlk kaldığım gece odanın içerisi ve salonda çok kötü bir koku vardı. Sonraki sabah bir odada temizlik yaptılar. Ben de balkondan içeriyi havalandırdım koku tamamen..

Elif Sürgüçlüoğlu

Misafir

Alanya'nın en güzel ferah ve işlek otellerinden biri işlek bir caddede olmasında bı okadar iyi odaları büyük ferah yataklar rahat bonyolari baya ferah büyük konum. Çok kolay buluna bilir çok beğendim ben tavsiye ederim 👍 .

İletişim

Bize ulaşın

1

Her Ay
Rezervasyon

2

Günlük
Ziyaret.

1

K

Mutlu
Müşteri.